10 powodów dla których warto rzucić palenie

Dlaczego warto rzucić palenie papierosów?

1. Rezygnując nawet z jednego papierosa zmniejszasz ryzyko zawału serca, oraz wydłużasz swoje życie. Rzuć palenie już teraz a po 5 latach ryzyko zachorowań na choroby serca dorówna poziomowi osób które nigdy nie paliły!
2. Rzucając papierosy Twoi znajomi przestaną cierpieć! Pamiętaj że palacz bierny również ma zwiększone ryzyko zachorowań na różne choroby wiążące się z paleniem papierosów. Bardzo możliwe że chroń swoje otoczenie i pozbądź się nałogu!
3. Twoja cera nabierze naturalnych kolorów a Ty będziesz czuł się młodziej! Badania potwierdzają że palenie wyrobów tytoniowych niszczy Twoją skórę.
4. Różnice będzie widać nawet w Twoim portfelu! Gdy pozbędziesz się nałogu zaoszczędzisz miesięcznie kilkaset złoty po roku suma ta to może być kilka tysięcy złoty, czy nie warto?
5. Palenie tytoniu ma ogromny wpływ na płodność nie tylko mężczyzn ale również kobiet, rzuć palenie aby ochronić swoje dzieci!

6. Jeśli palisz papierosy to na pewno rano masz ogromny kaszel i chrypkę, czy wiesz że objawy te mogą zniknąć już po pierwszym tygodniu od rzucenia palenia?
7. Palenie przyczynia się do słabej wydolności płuc, rzuć palenie a Twoja kondycja oraz wydolność płuc znacznie wzrośnie!
8. Pewnie nie raz była sytuacja że chciałeś zapalić lecz nie mogłeś ze względu na miejsce w którym przebywasz, stań się niezależny i rzuć nałóg!
9. Twoje zęby odzyskają biały kolor i będziesz miał świeży oddech.
10. Po kilku dniach od rzucenia palenia Twój węch wróci do normy i będziesz czuł różne zapachy bardziej niż teraz!

Inne wątki
Palenie papierosów a ciąża
Szkodliwość papierosów

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "10 powodów dla których warto rzucić palenie"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marecki
Gość

Ja zaczalem rzucanie wczoraj, jak narazie nie zapalilem i wierze ze nie zapale, dobry poradnik